• وبلاگ : يادداشت‌هاي شخصي محسن مقدس زاده
 • يادداشت : خير خواهي و نكته اي در مورد آن
 • نظرات : 1 خصوصي ، 6 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  واقعا عاليه
  پاسخ

  خيلي ممنون. نظر لطفتونه.
  + يه دوست قديمي 

  سلام حاجي وبلاگت خيلي قابل استفادس خداخيرت بده
  پاسخ

  سلام دوست عزيز. ممنون از اينکه سر زديد و مورد لطف خود قرار داديد. اگر خودتان را معرفي هم مي‌نموديد که بيشتر خوشحال مي‌شديم.
  + كامران رادان 

  سلام.سايت خيلي جالب و قشنگي داري.

  موفق باشي

  با سلام
  در صورت تمايل به عبرت لينک دهيد.
  ebrat.blogsky.com

  باسلام

  وظيفه يك مسلمان آن است كه در تمام كارهايش نسبت به جامعه چه اسلامي و چه غير اسلامي و حتي نسبت به كساني كه با آنها اختلاف دارد خيرخواهي و خيرانديشي داشته باشد، زيرا هدف آن است كه اين گونه ارزش هاي اخلاقي در جامعه حكمفرما شود.

  التماس دعا

  فرزندان اسلام ، حافظين دين مقدس اسلام و مدافعين انقلاب و عزت اسلامي ...
  به گوش باشيد که بهاييت با حيله ها و نيرنگ هاي بسيار در صدد گسترش و انتشار عقايد خود است و اينجاست که وظيفه ي ما مبارزه و جان سپاري براي محافظت از اسلاممان و دين عزيزمان است .
  مبارزه و جلوگيري از عقايد پوچ و بي اساس بهاييت وظيفه اي است که همه ي مسلمانان بايد آنرا با تمام وجود انجام دهند .
  براي جلوگيري از پايمال شدن خون شيعيان حضرت علي (ع) و اعلام نفرت خود از حرکت ها و نفوذ هاي بهاييت در انتشار مقالات و نوشته هاي ضد بهايي بگوشيد .
  سايت ايران سهراب بنا بر وظيفه اي که بر روي دوش خود احساس مي کند در اين اقدام بزرگ پيشتاز شده و از شما وبلاگ نويسان و نويسندگان وب درخواست مي کند تا به کمکش بياييد . از اين رو مي توانيد با انتشار نوشته هاي ايران سهراب در وبلاگ ها و وب سايتهاي خود در مبارزه با اقدامات بهاييت همراه شويد .
  همچنين مي توانيد با قرار دادن کدهاي زير در وبلاگ هاي خود به بخش بررسي و نقد بهاييت که از پرطرفدارترين بخش ايران سهراب محسوب ميشود لينک دهيد تا بسياري از افرادي که ممکن است به دام بهاييت بيافتند با اين فرقه پوچ وحشي آشنا شوند .  با قرار دادن کد بالا لوگويي در ابتداي وبلاگتان و در گوشه سمت راست اضافه مي شود که کاربران با کليک بر روي وبلاگ به بخش بررسي و نقد بهاييت راهنمايي مي شوند . نمونه اي از اين کد در وبلاگ نقد و بررسي بهاييت قرار گرفته است که مي توانيد قبل از قرارگيري در وبلاگتان نمونه اي از آن را ببينيد .